Menu

Obwieszczenia

Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej – zmiana formy kontaktu

Szanowni Państwo ,Przypominamy, że od 16 marca 2020 r. zawieszono do odwołania przyjmowanie interesantów w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu puckiego. Udzielanie pomocy prawnej jest możliwe wyłącznie drogą telefoniczną bądź za pomocą poczty elektronicznej.  Dane kontaktowe do punktów: 1) punkt nieodpłatnej pomocy prawnej w Pucku telefon 790-304-790, e-mail kontakt@weronika-wrobel.pl Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość w trudnej sytuacji, w jakiej się wszyscy znajdujemy.

W związku z wysokim stopniem zagrożenia epidemiologicznego Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Pucku informuje, że od 16 marca do odwołania wstrzymane zostaną wizyty inkasentów w domach i zakładach odbiorców usług.

W związku z powyższym zainteresowani mogą podać stan wodomierza głównego oraz podlicznika poprzez stronę internetową, pocztę elektroniczną, telefonicznie lub sms-em. W przypadku nie udzielenia ww. informacji rachunki za wodę i ścieki wystawiane będą na podstawie średniego zużycia mediów w analogicznym okresie rozliczeniowym. Płatności wynikające z otrzymanych faktur prosimy regulować przelewem bankowym bądź przekazem pocztowym. Uprzejmie prosimy o jak największe ograniczenie wizyt w siedzibie Spółki oraz porozumiewanie się z nami…